Žygis jūriniu katamaranu "Per marias į Nemuno deltą"

Žygis jūriniu katamaranu "Per marias į Nemuno deltą"
130,00 €

Tai įspūdingas vienos dienos vandens žygis į gražiausią Pamario krašto kampelį - Nemuno deltos regioninį parką. Profesionaliu irkliniu dešimtviečiu jūriniu katamaranu perplauksime skersai Kuršių marias (apie 9 km) ir pasieksime Ventės ragą. Čia bus surengtas piknikas, po kurio lankysimės Paukščių žiedavimo stotyje, lipsime į senąjį Ventės švyturį. Pasigrožėję Ventės ragu, vėl sėsime į jūrinį katamaraną ir po truputį irsimės į Kniaupo įlanką, kuri dar vadinama vandens lelijų ir paukščių rojumi. Iš Kniaupo įlankos pateksime į Rindupę ir kelionės gale pasieksime lietuviškąja Venecija vadinamą Mingės kaimą, kurio pagrindinė gatvė - upė. Pasigrožėję Minge, atgal į Nidą parplauksime kateriu arba jachta. Nuo 2010 m. vasaros sezono katamaranui pritaisėme lotyniškąją burę ir tokiu būdu šiam žygiui "įdarbinome" mūsuose vyraujantį vakarų vėją.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta "Irklakojis", Nida, Kuršių Nerija, Palanga, Šventoji
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 8 valandos
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Šiltuoju metų laiku
Oro sąlygos Sezonas tęsiasi nuo gegužės 1 d. iki rugsėjo 30 d. (sezono trukmė gali kisti)
Apranga Apsirenkite patogiai, pagal orą
Svarbi info Maršrutas: Preila - Ventės ragas (piknikas, ornitologijos muziejus) - Kniaupo įlanka - Mingės kaimas (15 km). Žygis organizuojamas: šeštadieniais arba esant grupei (min. 6 dalyviai). Būtina išankstinė rezervacija.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!