Žygis e-riedlentėmis „Pamario takais“

Žygis e-riedlentėmis „Pamario takais“
36,00 €

Įveikite greičio ir lygsvaros iššūkį keliaudami elektrinėmis Pathfinder riedlentėmis Kuršių Nerijoje! Tai iš pirmo žvilgsnio atrodo sudėtinga, o pasitreniravus - paprasta kaip 2x2! Nidos aerodrome mūsų profesionalus instruktorius per 10 min. apmokys jus valdyti šias "long board" tipo e-riedlentes. Mokysitės su minimaliu e-riedlentės galingumu, įsisavinsite stovėsenos padėtis, kaip pradėti važiuoti, apsisukti, stabdyti. Apsipratus su e-riedlente, instruktorius įjungs didesnę e-riedlentės pavarą ir tuomet kartu keliausime žaliaisiais pamario takais į Bulvikio įlanką. Greitį reguliuoja pats vairininkas, maksimalus pasiekiamas greitis vidutiniu galingumu - 18 km/h. Bulvikio įlankoje žygio dalyvių lauks siurprizas - kuršiško lobio paieška. Žygį vainikuos Irklakojo piknikas ir kelionė namo su e-riedlentėmis. Grįžtant gabiausiems mokiniams instruktorius galės parodyti maksimalų e-riedlentės galingumą ir greitį - 30 km/h. Nidos aerodromas - Bulvikio įlanka - Nida (apie 6 km).

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta "Irklakojis", Nida ar kita pajūrio vieta
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 1,5 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Šiltuoju metų laiku
Oro sąlygos Žygis nevyksta lyjant
Apranga Jums patogi
Svarbi info Būtina išankstinė rezervacija. Paslauga vyksta esant min. 4 asmenims. Maksimalus vairininko svoris - 120 kg, žygis nevyksta lyjant stipriam lietui
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!