Žygis Blokart vėjaračiais „Baltija“

Žygis Blokart vėjaračiais „Baltija“
90,75 €

Norite sutramdyti vėją ir tuo pačiu patirti vieną iš didžiausių gyvenimo nuotykių? Vėjas, saulė, galbūt ir dargana (suteikiame kombinezonus nuo lietaus) - tai idealus metas patirti Kuršių nerijos smėlio, bangų ir vėjo stichiją keliaujant Blokart vėjaračiais Baltijos jūros paplūdimiais!

Esant pakankamai kietam smėliui ir vėjui, galima išvystyti 25-50 km/h greitį ir pasileisti triračiu buriniu vėjaračiu pirmyn kur tik akys mato. Kelionė smėlėtu pajūriu parenkama greičiausiu kursu, t.y. pasikinkius šiaurinių krypčių vėją į pietus ar atvirkščiai. Pakeliui arba kelionės pabaigoje Jums surengsime pikniką ir pasistiprinę bei atsigėrę finišuosime galutiniame taške.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta "Irklakojis", Juodkrantė-Smiltynė (20 km) arba Smiltynė-Pervalka (30 km).
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 20–30 km ilgio kelionė truks 3–4 valandas
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Buriuojama esant ne mažesniam nei 6 m/s vakarų krypčių vėjui
Apranga Avėkite patvarius batus, turėkite pirštines ir akinius
Svarbi info Pramoga tinkama ir nieko neišmanantiems apie buriavimą – valdyti „Blokart“ vėjaratį yra daug lengviau negu išmokti važiuoti dviračiu. Į kainą įskaičiuota: instruktoriaus paslaugos, vėjaračių nuoma ir transportavimas, piknikas, dalyvių nuvežimas-parvežimas iki automobilio.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!