Orientacinis žaidimas „Foto-taškai"

Orientacinis žaidimas „Foto-taškai"
19,99 €
Tai nuotaikingas žaidimas aktyvų laisvalaikį pripažįstantiems žmonėms bei mėgstantiems fotografiją, humorą bei ieškantiems aštrių pojūčių. Žaidimo metu pažinsite savo miesto subtilybes, ieškodami dar nematytų Vilniaus vietų bei jas nufotografuoti. Bet norint laimėti, neužteks vien sugalvoti optimalų maršrutą ir rasti visas vietas. Jums teks pasitelkti fantaziją ir atlikti užduotis, kurios detaliai apibūdina, kas turėtų būti kiekvienoje nuotraukoje ir kaip ji turėtų atrodyti. Viso žaidimo metu Jus stebės ir padės mūsų instruktorius. Jūsų rezultatai bus susumuoti ir aptarti kavinėje, o nuotraukos peržiūrėtos ekrane. Tad griebkite fotoaparatą, gerą draugų kompaniją ir leiskitės į nepamirštamą ir dar niekada nebandytą kelionę! Idealiai tinka gimtadieniams, mergvakariams ir įmonių vakarėliams!
Plačiau

Papildoma informacija

Vieta UAB Vaiduokiai", tiksli vieta pasakoma atlikus rezervaciją.
Kam skirta 1 asmeniui. Žaidimas įvyksta susidarius min. 10 asm. grupei numatytomis datomis. Jeigu turite ne mažiau kaip 10 asm. grupę, laiką galime derinti prie Jūsų.
Veiksmo trukmė Apie 2 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Žiemos pasiūlymas: esant nepalankioms oro sąlygoms, siūlome išbandyti orientacinį žaidimą su automobiliais!
Apranga Laisvalaikio, patogi apranga.
Svarbi info Pramoga organizuojama ir Kaune. Būtina išankstinė registracija: vaiduokliai.lt/dovanu-cekis/dovanu-cekio-registracija. Užsiregistravusieji informuojami apie planuojamas pramogos datas.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!