Orientacinis žaidimas "Foto medžioklė"

Orientacinis žaidimas "Foto medžioklė"
25,00 €

Orientaciniai žaidimai - tai žaidimai, kuriuose nėra ribos tarp fantazijos ir realybės, tai pozityvios emocijos ir azartiniai nuotykiai. Skirti tiems kurie nori save išbandyti, kurie gali pasitikėti savo komanda ir pasirengę pademonstruoti savo talentus. Žaidimo tikslas nuoseklus užduočių vykdymas, su tikslu pažinti nepažįstamą miestą. Jei žaidimas komandinis, tai nugalės ta komanda, kuri pirma įvykdys visas užduotis ir pirma ateis į galutinį tašką.

Idėja: nuo to laiko, kai į žmogaus rankas pakliuvo fotoaparatas, jis nuolatos stengėsi nufotografuoti patį save. Siūlome maršrutą po senamiestį su galvosūkiais ir interaktyviomis užduotimis, kurias vykdydami dalyviai užfiksuos save gražiausiose Vilniaus vietose. Tai bus paprastos nuotraukos ir įvykių iliustracijos, susieti su istorinėmis vietomis, tad Vilniaus istoriją jus prisiminsite ilgam  Kuo sudėtingesnė nuotrauka, tuo daugiau taškų gauna komanda. 
Užduotis ir būtinas priemones mes duosime prie starto.

„Įjunkite“ kūrybiškumą ir pozityvų mąstymą!

Pasiūlymą sudaro: maršrutas su užduotimis, priemonės foto sesijai, žaidimo koordinatorius.

Dėmesio! Būtinas svečių skaičius - nuo nuo 8 iki 50 žmonių.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Jūsų pasirinkta vieta
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 2-3 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Ne
Apranga Ne
Svarbi info Žaidimas įvyksta susidarius min. 8 asmenų grupei. Būtina išankstinė registracija 30 d. prieš pasirinktą renginio datą
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!