Vėjo žaidimai su mokomaisiais jėgos aitvarais

Vėjo žaidimai su mokomaisiais jėgos aitvarais
24,62 €

Susidraugaukite su vėju skraidindami mini jėgos aitvarus!

Visiems nuo 12 m. amžiaus tinkama pramoga, kurią garantuoja žymios HQ firmos mokomieji aitvarai Rush III Pro 300 ir speciali saugumo sistema. Trijų stropų (lynų) nedidelius aitvarus gali skraidinti net tie dalyviai, kurie anksčiau niekada nebuvo susidūrę su vėju ir jėgos aitvarais.

Mūsų kvalifikuoti instruktoriai išmokins jus jėgos aitvarų skraidinimo technikos, supažindins kaip išgaunama aitvaro traukos jėga. Susipažinę su jėgos aitvarų valdymo technika, dalyviai galės skraidinti aitvarus savo malonumui, drąsesniems parodysime kaip atliekamas bodydrag‘as arba šuoliukai.

Žiemos metu siūlome paskraidinti jėgos aitvarus ant Kuršmarių ledo arba ant sniego kopose. Ledas ir sniegas teikia papildomų galimybių mėgautis žiemos inventoriumi: aitvarą galite įkinkyti į savo roges, slides, snowboard‘ą arba tiesiog batus.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Palanga, Nida
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 1-4 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Tiek vasarą, tiek žiemą
Apranga Patogi
Svarbi info Reikalinga išankstinė rezervacija. Pramoga vyksta esant min. 4 asmenims
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!