Veiksmo žaidimas labirinte

Veiksmo žaidimas labirinte
38,00 €
38,00 €

* Privalomi laukai

"Labyrinthus" - tai analogų neturintis, komandinis veiksmo žaidimas realiame 700 mlabirinte, kuriame velniškai tramsu, pilna netikėtumo ir nežinomybės faktorių, specialiųjų garso, šviesos ir dūmų efektų bei profesionalių aktorių sukurtų personažų ir nuolat keičiamų kliūčių.

Kas laimės, - ar žaidėjai, sugebėję ištrūkti iš Labirinto ar Sergėtojai, sutrukdę dalyviams rasti išėjimą? Žaidimo metu naudojami psichologiniai triukai, sukeliantys papildomą įtampą ir stresą.

Galima rinktis kada pramogauti:

  • Pirmadienį–ketvirtadienį: 11.00–16.00 val.
  • Penktadienį–sekmadienį: 11.00–23.00 val.
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Laisvės pr. 60, Vilnius (įėjimas nuo prekybos centro „Norfa“ pusės)
Kam skirta 2 asmenims
Veiksmo trukmė ~45 min.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Rekomenduojama vilkėti patogiais, judesių nevaržančiais rūbais, avėti patogius batus žema pakulne. Žiemos sezonu patalpos šildomos
Svarbi info Būtina išankstinė registracija. Žaidimas vyksta, jei susirenka ne mažesnė nei 6 asmenų grupė. Vaikai nuo 7 iki 12 metų gali dalyvauti žaidime tik kartu su suaugusiais (18+). Esant chroniškoms ligoms (širdies, psichikos, epilepsijai, plaučių, klaustrofobijai ir kt.), žaidime dalyvauti griežtai draudžiama
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!