Važiuok Formule - vaikui

Važiuok Formule - vaikui
49,00 €

Įspūdžių pilna dovana vaikui -  važiavimas Nemuno žiedo trasa greičiausiu keleivį vežančiu automobiliu. Vaikus vežame su maksimalia saugumo atsarga.

Šis unikalus bolidas gimė kaip lenktyninis automobilis, laimėjo ne vienerias varžybas ir tik vėliau, modifikavus kokpitą, atsirado vieta keleiviui. Didžiausi privalumai - lengva konstrukcija (500 kg) ir aerodinaminės savybės būdingos tik formulių klasės lenktyninėms mašinoms. Kačerginės Nemuno žiede važiuosite iki 210 km/h, o dėl pakabos ir aerodinamikos savybių ratą apsuksite tik per 1 min. 15 s.! Bolidą pilotuos ilgametis automobilių lenktynininkas, dukart Lietuvos vicečempionas Rokas Markevičius.

Važiavimas truks 5 minutes, bet įspūdžiai lieka visam gyvenimui.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Kačerginės Nemuno žiedo trasa, Gaižėnėlių k., Kauno raj.
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė ~15min su pasiruošimu
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Sezonas tęsiasi nuo gegužės iki rugsėjo mėnesio, esant teigiamai oro C
Apranga Drabužiai turi būti ilgomis rankovėmis. Šalmais ir pošalmiais bus pasirūpinta
Svarbi info Keleivio ūgis turi būti ne didesnis nei 190 cm, o svoris iki 100 kg. Vaikus vežame su maksimalia saugumo atsarga. Būtina išankstinė registracija
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!