Vaidmenų žaidimas „Barbora"

Vaidmenų žaidimas „Barbora"
70,00 €

Idėja: žaidimo scenarijus - jaudinanti Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės meilės istorija. Bona, Žygimanto Augusto motina, nekentė Barboros ir visom išgalėm priešinosi sūnaus meilei nekilmingai išsišokėlei. Nors Barbora turėjo gerą išsilavinimą, buvo įvaldžiusi lenkų, italų, lotynų kalbas, skoningai rengėsi, mėgo žaisti šachmatais ir medžioti, puikiai šoko, mylėjo Žygimantą, tai nieko nereiškė jos sūnaus ateičiai. Sklido kalbos, kad Radvilai savo titulą nusipirko... Tik kaip tai įrodyti? 

Vaidmenų žaidimas tai - nuotykis, azartas, netikėtumas, intrigos, išdavystės, meilė ir dar daugybė visko... Juk pagal žaidimo scenarijų tu esi personažas, turintis šeimą, titulą, sąjungininkus ir konkurentus. Tu turi paslaptį, kuri gali tave sunaikinti ir turi tikslą, kurį įgyvendinus, nugalėsi priešus. 

Pasiūlymą sudaro: scenarijus, kostiumas kiekvienam svečiui iš privačios kostiumų kolekcijos „Viduramžiai“, priemonės žaidimui, du vedantieji, kostiumininkė (-ės), renginio įgarsinimas.

Rekomenduojamas svečių skaičius: nuo 15 iki 30 žm.
Už papildomą kainą: fotosesija (70 EUR/1val.), puotos video klipas (300 EUR/iki 20min.), viduramžių šokių šokėjai (nuo 100 EUR).

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Jūsų pasirinkta vieta
Kam skirta 1 asmeniui (rekomenduojama 15-30 asmenų grupei)
Veiksmo trukmė 3 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Ne
Apranga Ne
Svarbi info Būtina išankstinė registracija 30 d. prieš pasirinktą renginio datą
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!