Ugnies šou vaikų gimtadienyje

Ugnies šou vaikų gimtadienyje
130,33 €
Norėdami savo vaikams surengti nepamirštamą gimtadienį, rinkitės Ugnies valdovų rengiamą žongliravimo pamoką! Jūsų vaikai tokios pramogos nepamirš dar ilgai! Tai beveik dviejų su puse valandos trukmės programa –žaidimas, įtraukiantis visus šventės svečius. Šventės dalyviai turi galimybę pasimokyti žongliravimo gudrybių su treniruočių lazdomis, o įgavus pakankamai patirties, lazdos yra uždegamos. Visus mokymus vainikuoja įspūdingas Ugnies Valdovų šou!
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Kaunas
Kam skirta Visiems šventės dalyviams
Veiksmo trukmė 2,5 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Paslauga teikiama šviesiu paros metu.
Apranga Geriausia, kad vaikai, kurie mokysis žongliruoti, būtų apsirengę patogiais, medvilniniais (ne sintetiniais), ilgomis rankovėmis drabužiais.
Svarbi info Vykstame ir į kitus miestus, tačiau už kurą reikia sumokėti papildomai. Reikalavimai pasirodymo vietai – patalpa aukštomis lubomis (apie 3 m.) arba lauke. Prieš uždegant lazdas, mes kiekvienam vaikui ant galvos užrišame skareles.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!