"Tik vyrams" prenumerata

"Tik vyrams" prenumerata
8,00 €
8,00 €

* Privalomi laukai

„Tik Vyrams“ - tai pirmas mėnesinis žurnalas vyrams, leidžiamas jau 25 metus. Prieš daug metų žurnalas buvo skirtas būtent vyrams, o dabar - vyrams ir vyrus mylinčioms moterims!

Žurnalas išsiskiria unikaliu, ironizuojančiu tekstų stiliumi bei natūraliomis fotosesijomis. Žurnalas „Tik Vyrams“ laužo Lietuvoje nusistovėjusius nuobodybės, konservatyvumo, pesimizmo ir abejingumo mus supančiai aplinkai stereotipus. Ir tikriausiai tik tas, kas niekada nebuvo mylimas, nesutiks, kad gyvenimo pagrindas - meilė. Būtent ji ir yra ta ašis, apie kurią sukasi visos žurnalo temos: meilė moteriai, šeimai, uošvei, brangiam benzinui, Seimui, striptizui, alkoholiui, neatrastoms planetoms, pačiam sau ir t. t. Taip, ta išgirtoji meilė turi įvairiausių patalogijų, todėl žurnale netrūksta ironijos ir sveiko cinizmo, linksmos savikritikos. Tikriausiai todėl žurnalas ir yra neabejotinas lyderis savo kategorijoje. 

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Visa Lietuva
Kam skirta Ne
Veiksmo trukmė 6 arba 12 mėn. prenumerata
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Ne
Apranga Ne
Svarbi info Žurnalas leidžiamas 4 kartus per metus. Būtina išankstinė registracija
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!