Taupaus ir ekologiško vairavimo pamoka

Taupaus ir ekologiško vairavimo pamoka

Sena kaina: 28,67 €

Special Price 25,00 €

Šiais laikais kiekvienas, turintis automobilį, nori važiuoti ne tik saugiai, bet ir taupiai. Kviečiame jus išbandyti taupaus ir ekologiško vairavimo pamoką, paruoštą pagal Vokietijoje parengtą taupaus ir ekologiško vairavimo metodiką.

Sužinoję apie šį vairavimo būdą ir juo vadovaudamiesi, savo kuro sąnaudas galite sumažinti net iki 20%! Praktinio užsiėmimo metu atestuotas instruktorius jus išmokys taupaus vairavimo subtilybių, negailės patarimų kaip numatyti avarines situacijas kelyje ir jų išvengti bei pasiūlys kaip dar galėtumėte patobulinti savo vairavimo įgūdžius.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Trakai
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 1 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Paslauga teikiama visus metus
Apranga Patogi, nevaržanti judesių apranga
Svarbi info Reikalinga išankstinė registracija. Mokymai vyksta su jūsų arba mokyklos automobiliu - galėsite rinktis. Draudžiama prieš mokymus ir mokymų metu vartoti alkoholinius gėrimus, narkotines bei psichotropines medžiagas, rūkyti.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!