Sukurkite savo meilės įrodymus

Sukurkite savo meilės įrodymus
144,52 €

“Artogeia Bryoni” juvelyrikų komanda kviečia sukurti unikalius ir nepakartojamus rankų darbo sidabrinius žiedus. Įkvėpimo galėsite pasisemti didelėje jau pagamintų žiedų kolekcijoje. Kuriant žiedus Jums padės patyręs juvelyras.

Palepinkite save: vietoj nuobodžių serijinių žiedų juvelyrinėse  parduotuvėse – nepamirštamas įspūdis ir unikalūs rankų darbo žiedai! 

Atminimui rankiniu būdu vidinėje žiedų pusėje išgraviruosime Jūsų sugalvotą palinkėjimą, datą arba inicialus. Ir tai dar ne viskas, - kad žiedų kūrimas dar labiau įsirėžtų Jūsų prisiminimuose, kviečiame sudalyvauti Sidabro liejimo šventėje ir prisidėti prie savo būsimų žiedų gamybos!

Liejimo ceremonija (šventė) - tai nepakartojama pramoga, kurios metu ne tik susipažinsite su tauriaisiais metalais, bet ir savo rankomis išliesite busimų unikalių žiedų lydinį. Pažadame, kad jausitės lyg danguje, kuriame netrūks nei įspūdžių, nei juoko, nei prabangos, nei vyno, nei fotoaparato blyksčių! Liejimo ceremonija vyksta moderniose juvelyro dirbtuvėse.

Pakėlę taures už sumanymo sėkmę ir busimus žiedus pradėsite ceremoniją tokia eiga:

  • Pirmiausia, Jūsų lauks pamoka apie auksą, kuris turbūt amžinai bus tituluojamas visų tauriųjų metalų karaliumi, bei sidabrą. Iš arčiau susipažinsite su įvairiomis tauriųjų metalų spalvomis, faktūromis ir profiliais. Bus atskleidžiami ir paaiškinami gamybos niuansai ir mažos paslaptys, kurios paverčia gaminius meno kūriniais, turinčiais istoriją. 
  • Susipažinsite su tam tikrais instrumentais, pamatysite kam jie skirti ir kaip jais naudotis kūrybos procese – tikra fizikos bei chemijos pamokėlė! 
  • Prieš sidabro liejimą būsite tinkamai aprengti: „Artogeia Bryoni“ komanda padės Jums užsirišti apsaugines natūralaus pluošto prijuostes ir uždės specialius akinius. Pradėsite lydyti taurųjį metalą. Turėsite galimybę tai padaryti patys. Paskuj pilsite sidabro lašą į lietes. Dar akimirka, ir skystas metalas virs pusgaminiu, iš kurio ir gaminami papuošalai.
  • Toliau – valcai, kurių pagalba ceremonijos dalyviai padarys juosteles, iš kurių gaminami žiedai.
  • "Artogeia Bryoni“ komanda kartu su žiedais įteiks Jums ceremonijos metu padarytas nuotraukas, kad ilgam liktų šilti prisiminimai.
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Vilnius
Kam skirta 2 asmenims
Veiksmo trukmė Ne
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Ne
Svarbi info Reikalinga išankstinė registracija
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!