Sudėtingas akrobatinis skrydis

Sudėtingas akrobatinis skrydis
310,00 €

Šios pramogos metu pajusite ir nesvarumo būseną, ir milžinišką adrenalino pojūtį!

Skrydžio metu atliekama 10-12 akrobatinių figūrų: kilpa, fiksuota statinė kampe aukštyn, paprastas pervertimas, arkinė vertikalė į save su 1/4 sukimais, fiksuotas atvertimas žemyn, paprasta vertikalė su 1/4 sukimais, pervertimas kampe aukštyn, arkinė vertikalė nuo savęs su 1/4 sukimais, imelmanas, paprasta valdoma statinė, suktukinė statinė, papildoma figūra. Perkrova skrydžio metu +6,5g/-4,5g. Lėktuve yra galimybė įmontuoti filmavimo kamerą.

Padovanokite nepamirštamą nuotykį! Tikrai sudėtingos programos figūros atliekamos lėktuvu JAK 52 paliks neišdildomus įspūdžius, o akrobatiniai triukai nustebins net ir pačius drąsiausius!

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Kaunas
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė Skrydis trunka apie 13-14 minučių
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Debesys ne žemiau kaip 1 km. Sezonas nuo balandžio mėn. iki spalio mėn., tačiau gali ir kisti
Apranga Sportiška, batai turėtų būti uždari, suvarstomi. Lakūno kombinezoną gausite
Svarbi info Skraidinamas asmuo negali būti apsvaigęs. Neskraidinami klientai, sergantys ūmiomis širdies, plaučių ligomis ir turintys kitų rimtų sveikatos sutrikimų, kuriems skrydis gali kelti pavojų sveikatai. Visų skrydžių metu keleiviai yra apdrausti. Po skrydžio išrašomas diplomas
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!