Pasiūlymas šeimai: Stebuklingos alpakos (2+1)

Pasiūlymas šeimai: Stebuklingos alpakos (2+1)

Sena kaina: 67,00 €

Special Price 45,99 €

Suteikiame puikią galimybę aplankyti pirmajį alpakų veislyną, esantį visai netoli nuo Vilniaus, Trakų rajone. Galėsite tiesiogiai prisiliesti prie gamtos, atsipūsti nuo skubėjimo, pamiršti stresą, pabūti gamtoje, paliesti švelnią alpakų vilną ir sužinoti kai ką naujo apie šiuos nuostabius gyvūnus. Ekskursijos metu jūs sužinosite iš kur kilo ir kaip į Lietuvą atvyko pirmosios alpakos, kuo ypatingi šie gyvūnai, kuo jie minta ir kaip tarpusavyje bendrauja. Taip pat galėsite tiesiogiai pabendrauti su šiais gyvūnais, juos paliesti, paglostyti, pamaitinti iš rankų savo atvežtais obuoliais, morkomis arba mūsų turimu maistu. Turėsite galimybę pavedžioti alpakas su pavadėliu bei pasidaryti sau keletą įspūdingų nuotraukų.

Po šios, įspūdžių kupinos ekskursijos, keliausite į „Trasalis Trakai Resort & SPA“ pasimėgauti vandens procedūromis. Jūsų lauks net 2,5 val. pirčių ir vandens pramogų, kur visi baseinai pripildyti natūraliu mineraliniu vandeniu. Nusileidimo kalneliai - čiuožiant 13, 30 ir 70 metrų ilgio nusileidimo kalneliais aštrūs pojūčiai garantuoti; jūros bangos - speciali baseinų konstrukcija formuoja bangas, kuriomis galėsite skrieti ir Jūs; vandens masažas - sūkurinėje vonioje patirsite patį geriausią pėdų masažą, pajausite, kaip atsipalaiduoja pečių ir nugaros raumenys. Taip pat, Jūsų laukia pirčių kompleksas. Trys skirtingos pirtys, trys skirtingi pojūčiai, trys skirtingi malonumai: suomiška pirtis - sausas karštis puikiai įkaitins; rusiška pirtis - drėgnas karštis, daug garo ir tikras, natūralus vantų masažas; turkiška pirtis - įkaitinti akmenys ir minkštas garas švelniai glostys Jūsų odą.

Pasiūlymą sudaro:

  • Ekskursija į alpakų ūkį-veislyną „ALPAKOS TRAKAI“ -  3 asmenų šeimai (trukmė 1val. 45 min.);
  • Apsilankymas centro „Trasalis Trakai Resort & SPA“ vandens pramogų parke - 3 asmenų šeimai. (trukmė 2 val. 30 min.).
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta „ALPAKOS TRAKAI“, Seimėnų kaimas; „Trasalis Trakai Resort & SPA“ , Gedimino g. 26, Trakai
Kam skirta 3 asmenims
Veiksmo trukmė Visa diena
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Patogi, turėti maudymosi reikmenis
Svarbi info Būtina išankstinė registracija į alpakų ūkį (kontaktinis telefonas bus matomas dovanų kupone)
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!