Šratasvydis Kaune

Šratasvydis Kaune
173,77 €
Šratasvydis (airsoftas) yra profesionaliausias karinis žaidimas, nes jame yra vykdomos realios karinės misijos, pasitelkiant tikrą karinę ekipuotę, taktiką ir realių ginklų kopijas, šaudančias plastmasiniais šratukais. Visas žaidimo esmė yra sąžiningumo principas, jei tave pašauna, turi tai prisipažinti, teisėjai žiūri labai griežtai ir toks sukčiavimas yra labai baudžiamas. Šio žaidimo metu galima išbandyti savo draugus, kolegas ir žinoma, patį save. Tad burk savo komandą ir ruoškis mūšiui!
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Kaunas
Kam skirta Pasiūlymas skirtas 10 asmenų.
Veiksmo trukmė 3-4 valandos.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių.
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Šio žaidimo metu yra gana šilta, nes visi kariai pastoviai juda ir beveik nesėdi vienoje vietoje, todėl jis organizuojamas visus metus (iki 20 laipsnių šalčio).
Apranga Apranga nereikia rūpintis, nes kiekvienas žaidėjas gauna: kareivišką aprangą, pirštines, apsauginius akinius, spec. pajėgų kaukę, 1000 šratukų bei ginklą. Jūs pasirūpinkite tik patikima ir patogia avalyne.
Svarbi info Už papildomą mokestį žaidime gali dalyvauti iki 20 asmenų. Šį žaidimą gali žaisti ne jaunesni nei 12 metų žaidėjai - tiek vaikinai, tiek merginos (12-18 metų žaidėjai turi turėti raštišką tėvų leidimą). Šratasvydis yra saugesnis už dažasvydį, nes: nereikia apsauginės kaukės, o užtenka akinių, nuo šratuko smūgio nelieka tokios didelės mėlynės kaip dažasvydžio metu.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!