Spa ritualas dviem „Rytietiški rožių kerai“

Spa ritualas dviem „Rytietiški rožių kerai“

Sena kaina: 95,00 €

Special Price 75,00 €

Tikriausiai daugelis svajojate apie ką nors šilto, jaukaus ir malonaus, o artėjant šv. Valentino dienai - tuo pačiu ir apie romantiškai, maloniai praleistą laiką kartu su sau artimu žmogumi. Rytų masažo namai "Azia Spa" turi Jums ypatingą pasiūlymą, itin tinkantį abiem atvejais!

Jūsų laukia:

  • pieno ir rožių žiedlapių vonelė pėdoms Jam ir Jai - karališka procedūra Jūsų pėdoms, nuo kurios šiluma ir dieviškos palaimos jausmas greitai pasklis po visą kūną... 
  • efleksologinė pėdų terapija Jam ir Jai – tikra palaima Jūsų pavargusioms bei kasdieninę fizinę įtampą patiriančioms pėdutėms. Taškinis pėdų masažas ne tik atpalaiduos ir atgaivins po sunkios darbo dienos, tuo pačiu padės sureguliuoti organizmo energijos ir geros savijautos pusiausvyrą. 
  • taškinis pečių srities ir galvos masažas Jam ir Jai – tai ypač maloni ir atpalaiduojanti procedūra, kuri akimirksniu nuims visą nuovargį, įtampas bei padės pasinerti į ramybės ir poilsio oazę.
  • vaišinimas egzotinės arbatos puodeliu. Visos procedūros atliekamos toje pačioje patalpoje, kurioje vienas kito draugija ir maloniomis akimirkomis galėsite mėgautis tik dviese, niekieno netrukdomi...
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Rytų masažo namai „Azia SPA", Šv. Mikalojaus g. 5 arba Odminių g. 3, Vilnius
Kam skirta 2 asmenims
Veiksmo trukmė 1 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Tinka bet kuriuo metų laiku
Apranga Aprangai nėra jokių reikalavimų
Svarbi info Būtina išankstinė procedūros rezervacija
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!