SPA kompleksas „Laukinė pieva“

SPA kompleksas „Laukinė pieva“

Sena kaina: 39,00 €

Special Price 23,00 €

Nustebinkite jums brangų žmogų naujais nuotykiais, palepinkite nepamirštamomis grožio ir poilsio minutėmis, suteikite jam nepaprasto džiaugsmo. Juk dovanoti dovanas taip pat malonu, kaip ir jas gauti!

Nugrimzdus į poilsio, sveikatos ir kūno priežiūros centro „Amadėja“ siūlomų SPA malonumų jūrą, akimirksniu išgaruos iki skausmo pažįstamos kasdienės problemos, nuovargis, slegiančios mintys ir nemalonios emocijos. SPA namai „Amadėja“ siūlo pasilepinti kruopščiai parinktų SPA procedūrų kompleksu "Laukinė pieva". Malonūs aromatai, raminantys muzikos garsai ir žvakių liepsna, profesionali kosmetika ir švelnus rankų prisilietimas... Tikra palaima kūnui ir sielai!

Atvykusiojo laukia:

  • Pėdų vonelė su rožių žiedlapiais bei ypatingos prieskonių arbatos gėrimo ritualas (10 min.);
  • Pasisveikinimo ritualas (5 min.) - tai terapeuto rankų ir minčių prisilietimas bei susipažinimas su klientu. Atpalaiduojamieji, spaudžiamieji ir tempiamieji judesiai per akimirksnį nukels į ramybės ir malonių pojūčių pasaulį;
  • Kūno įvyniojimo į žolelių kaukę procedūra (25 min.). Kūno kaukė padeda atkurti odos drėgmės balansą, stangrina odą ir suteikia jai elastingumo, naikina ankstyvuosius senėjimo požymius. Įvyniojimas atpalaiduoja kūną, maitina, suteikia kūnui energijos po ligų ar streso. Po šios procedūros oda yra minkšta ir pamaitinta. Šis Įvyniojimas gerina veninę kraujotaką;
  • Nugaros, plaštakų ir pėdų masažas (20 min.). Ši procedūra skatina medžiagų apykaitą, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, mažina nuovargį, ramina nervų sistemą. Masažas stiprina organizmo imuninę sistemą, stimuliuoja smegenų centrus, kurie išskiria endorfinus (laimės hormonus), turinčius antistresinį poveikį.

 

Po šių procedūrų Jūsų artimasis jausis laimingas, pailsėjęs ir kupinas jėgų. Tai puikus pasirinkimas norint tyliai ištarti „Ačiū“ brangiausiam žmogui pasaulyje.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta „Amadėja SPA", Šermukšnių g.15, Klaipėda
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 1 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Paslauga teikiame visus metus
Apranga Aprangai jokių reikalavimų nėra
Svarbi info Reikalinga išankstinė registracija
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!