SPA kompleksas kūnui ir veidui „Svaiginančios perlų vilionės“

SPA kompleksas kūnui ir veidui „Svaiginančios perlų vilionės“
39,00 €

Norite pasilepinti išskirtine grožio, ramybės ir rafinuotų pojūčių valandėle? Kviečiame Jus pasinerti į nuostabią perlų prabangą!

Nuo senų laikų perlų milteliai buvo labai vertinami dėl juose esančių mineralų, baltymų ir amino rūgščių, turinčių tiesiog stebuklingą poveikį odai. Ritualo metu atsipalaiduosite vonioje-pirtelėje, o tuomet mėgausitės kūno masažu ir perlų įvyniojimu bei veido kauke. Po šių procedūrų pasijusite visapusiškai atsinaujinę, o nuovargis ir stresas liks užmarštyje.

Pasiūlymą sudaro:

  • SPA pasisveikinimas (10 min);
  • Atpalaiduojantis kūno masažas su losjonu turinčiu savo sudėtyje juodųjų perlų (20 min.);
  • Įvyniojimas į baltųjų perlų debesį (20 min.) - tai puiki šilkinės konsistencijos baltųjų perlų kaukė kūnui, kuri atstato odos drėgmės balansą, stangrina odą, naikina ankstyvuosius senėjimo požymius ir padengia odą spindinčiu šydu.
  • Veido kaukė su perlų milteliais (įvyniojimo metu) – kaolino kaukė su egzotiškais japoniškais komponentais – perlų milteliais, vaistinio kietagrūdžio šaknų bei Azijinės centelės ekstraktais, Vit. A ir E, bei dumblų ekstraktas. Ramina, skaistina ir aktyviną odos ląstelių gamybą.
  • Arbatos gėrimo ritualas.

Dovanokite Sau karališką poilsį!

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Amadėja SPA, Pušų g. 2, Vilnius; Šermukšnių g.15, Klaipėda
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 1 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Čia visada jauku ir gera atvykti ir dar kartą sugrįžti
Apranga Aprangai jokių reikalavimų nėra
Svarbi info Reikalinga išankstinė registracija
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!