Skrydis virš vandens "Flyboard" raketa

Skrydis virš vandens "Flyboard" raketa
45,00 €

Tereikia įsispirti į specialią įrenginio avalynę, ant kurios padų pritvirtinti galingi vandens pūstuvai, kuriuos vandeniu maitina 215 arklio galių vandens motociklo variklis - būtent ši vandens srovė sukelia reaktyvinį srautą ir kelia žmogų į orą. Atlikti manevrus ore, ant vandens ir po vandeniu galima balansuojant svoriu.

Į orą žmogų kelia vandens srautai. Vanduo stora, prie vandens motociklo prijungta žarna siurbiamas iš telkinio, ant kurio asmuo pramogauja, ir iššvirkščiamas su didele jėga atgal į ežerą. „Flyboard“ reaktyvine skraidykle galima nerti į vandenį ir išnerti net į 10-15 metrų aukštį!

Flyboard’o instruktorius Saulius Jakutavičius sako, kad išmokti valdyti Flyboard‘ą nėra sunku: „pagrindinis principas yra pusiausvyra-balansavimas, iškilus virš vandens jausmas tarytum stovėti ant lentos, po kuria per centrą padėtas kamuolys. Po 10-15 min. pajusite pusiausvyrą ir jūs jau ore!

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Elektrėnų mariose ir Galuonų ežere, Molėtų kempinge
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 20 min. su pasiruošimu
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Šiltuoju metų laiku
Oro sąlygos Nuo birželio 1d. - rugsėjo 1d.
Apranga Reikalinga maudymosi apranga, rankšluostis
Svarbi info Reikalinga išankstinė rezervacija. Paslauga teikiama asmenims iki 105 kg.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!