Skrydis parasparniu su fotosesija

Skrydis parasparniu su fotosesija
55,00 €

Pasijuskite tarsi paukštis ir pakilkite aukštai aukštai į dangų!

Skrydis parasparniu ledžia pajusti skrydžio laisvę ir tam nereikia jokių specialių įgūdžių - į dangų, kartu su instruktoriumi, pakilsite po trumpo instruktažo. Su išvikltuvu bus pakylama į 250-400 m. aukštį, kur pasitiks atsiveriantys horizontai, pilotas atliks nesudėtingus aerobatikos triukus, o jums bus suteikta galimybė su piloto priežiūra valdyti sparną arba tiesiog pasigrožėti žeme iš paukščio skrydžio.

Parasparnyje įmontuota profesionali filmavimo įranga, kuria turėsite proga nusifotografuoti arba nusifilmuoti pačio skrydžio metu! Nufilmuota ar nufotografuota medžiaga bus išsiųsta nurodytu elektroniniu paštu.

Patys puikiausi įspūdžiai garantuojami!

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Vilniaus, Varėnos, Kauno, Kėdainių, Klaipėdos apylinkėse
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė Skrydis truks 5-8 minutės
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Parasparniu skraidoma visus metus, esant palankioms oro sąlygoms. Būtinos oro sąlygos be lietaus, stipraus vėjo, esant geram matomumui
Apranga Neperpučiama striukė, saulės akiniai, pirštinės, patogi avalynė
Svarbi info

Šios pramogos metu neišvengiama rizika (nelaimingų atsitikimų, kūno sužalojimų, kitų sveikatos sutrikdymų ar pavojaus gyvybei atsiradimo). Reikalinga išankstinė registracija. Skraidavietės: http://skrydisparasparniu.lt/skraidav/

Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!