Skrydis oro balionu

Skrydis oro balionu
139,00 €
139,00 €

* Privalomi laukai

Nuo seno žmonės troško skraidyti kaip paukščiai. Šiandien mes turime tokią galimybę - skrydis oro balionu leis jums pažvelgti iš paukščio skrydžio į gražiausias Lietuvos vietas - pasirinktinai, Lietuvos uostamiestį, Vilniaus senamiestį, Trakų pilį, Kauno, Šiaulių ar Panevežio miestus, Kernavės ar Molėtų ežerus. Pakilę aukštai tarp debesų, pamiršite visus dienos rūpesčius, o gimtadienio, sukaktuvių ar kitos šventės proga, tai bus geriausia dovana jums ir jūsų artimiesiems.

Pramoga prasideda nuo oro baliono paruošimo, instruktažo keleiviams, pažinties su maršruto nustatymu, baliono valdymu. Skrydis truks apie valandą ir žemės komanda (pagal galimybę, kartu su jūsų draugais) lydės jus žeme į balionų nusileidimo vietą.

Po skrydžio visi pirmąkart skridusieji bus „krikštijami“ pagal senas pirmųjų oreivių tradicijas, oficialiai priimti į Oro balionų oreivių klubą, bus įteiktas specialus Pirmojo skrydžio diplomas.

Skrendantiems oro balionu suteikiamas nemokamas draudimas.

Padovanokite paukščio skrydį!

Įvertino: 1

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Oreivių klubas „Padangių gėlės", Vilnius, Kaunas, Trakai, Klaipėda, Šiauliai, Panėvežys
Kam skirta Asmenų skaičių pasirinkite meniu viršuje. Oro balionu gali skristi iki 6 keleivių + pilotas
Veiksmo trukmė Skrisite apie valandą, visa pramoga truks apie 3 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Balionais skraidoma visus metus, esant palankioms oro sąlygoms
Apranga Ore šiek tiek šalčiau, tad apsirenkite šilčiau pagal oro sąlygas
Svarbi info Miestą, virš kurio norite skristi, galėsite pasirinkti patys. Keleiviams suteikiamas nemokamas draudimas. Paslauga teikiama surinkus mažiausiai 4 žmonių grupę
Atsiliepimai (1)
Jūratė įvertino
| 2016-10-20
Įspūdžiai visam gyvenimui!

Palik nuomonę ir tu!