Skrydis oro balionu dviems

Skrydis oro balionu dviems
275,00 €

Nuo seno žmonės troško skraidyti kaip paukščiai. Šiandien mes turime tokią galimybę - skrydis oro balionu leis jums pažvelgti iš paukščio skrydžio į gražiausias Lietuvos vietas - Lietuvos uostamiestį, Vilniaus senamiestį, Trakų pilį, Kauno, Šiaulių ar Panevežio miestus, Kernavės ar Molėtų ežerus.

Pakilę aukštai tarp debesų, pamiršite visus dienos rūpesčius, o gimtadienio, sukaktuvių ar kitos šventės proga, tai bus geriausia dovana jums ir jūsų artimiesiems. Pramoga prasideda nuo oro baliono paruošimo, instruktažo keleiviams, pažinties su maršruto nustatymu, baliono valdymu. Skrydis truks apie valandą ir žemės komanda (pagal galimybę, kartu su jūsų draugais) lydės jus žeme į balionų nusileidimo vietą. Po skrydžio visi pirmąkart skridusieji bus „krikštijami“ pagal senas pirmųjų oreivių tradicijas, oficialiai priimti į Oro balionų oreivių klubą, bus įteiktas Pirmojo skrydžio diplomas.

Padovanokite paukščio skrydį!

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Vilnius, Kaunas, Panevėžys, Trakai, Molėtai
Kam skirta 2 asmenims
Veiksmo trukmė Skrisite apie valandą, visa pramoga truks apie 3 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Balionais skraidoma visus metus, esant palankioms oro sąlygoms
Apranga Ore šiek tiek šalčiau, tad apsirenkite šilčiau pagal oro sąlygas
Svarbi info Miestą, virš kurio norite skristi, galėsite pasirinkti patys. Keleiviams suteikiamas nemokamas draudimas. Paslauga teikiama surinkus mažiausiai 4 žmonių grupę
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!