"Salditos" gaminių dovana

"Salditos" gaminių dovana
18,00 €

Kavinė „ŠOKOLADINĖ“ yra įsikūrusi Kauno senamiestyje ir turi vienintelę mieste šokolado gamybos manufaktūrą, kurioje gaminami rankų darbo saldainiai ir įvairūs gaminiai iš šokolado pagal klientų individualius norus.

„ŠOKOLADINĖJE“ taip pat galima nusipirkti pačius šviežiausius ir įmantriausius šokoladinius gaminius mieste ir paskanauti tikro karšto šokolado ,užsisakyti įvairių skonių šokolado fondiu ar net šokolado fontaną, suvalgyti sūrio fondiu ar tirpstančio šokoladinio rutulio desertą,išgerti kavos, sudaužyti šokolado pinatą ar sudalyvauti šokoladinėje ekskursijoje edukacijoje.

Šiuo metu šokolado meistrai sukūrė keletą šokoladinių gaminių rinkinių, kurie pradžiugins jus ar jūsų artimus žmones,kolegas. Šie rinkiniai puikiai tiks pasveikinti švenčių proga ar papuošti jūsų šventinį stalą.

Šis dovanų kuponas leidžia pasisinkti vieną iš trijų saldžių dovanų su pristatymu Jums per paštomatus.

Pirmas rinkinys: vidutinio dydžio rankų darbo saldainių rinkinys, kuriame patys populiariausi skoniai: čili, pelėsinio sūrio, šampano su auksu, raudono vyno, žalios arbatos, romo, maskarponės sūrio, mangų ir pasifloro, marcipano įdarai.

Antras rinkinys: juodo šokolado fondiu su vaisių asorti, zefyriukais ir čiuromis.

Trečias rinkinys: juodo šokolado Eglutė su papuošimais.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Visa Lietuva
Kam skirta 1+
Veiksmo trukmė Neribota
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Neturi įtakos
Svarbi info Reikalinga išankstinė registracija
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!