REDCORD terapijos ir sportinio masažo kompleksas

REDCORD terapijos ir sportinio masažo kompleksas
55,00 €
55,00 €

* Privalomi laukai

REDCORD – slankiojančių virvių ir diržų įranga, skirta atpalaiduoti ir stiprinti nugaros raumenis bei mažinti skausmą. Pratimai su REDCORD terapijos įranga remiasi viso kūno ar atskirų jo dalių laisvo kybojimo principu. Redcord terapinė įranga turi unikalų griaučių-raumenų sistemos sutrikimų gydymo metodą NEURAC (neuroraumeninė aktyvacija). Šiuo gydymo metodu siekiama atstatyti normalų judėjimą, naudojant neuroraumeninį stimuliavimą. Aktyvūs ir pasyvūs judesiai gali būti atliekami horizontalioje ar vertikalioje padėtyje be jokių trikdžių, panaudojant ,,laisvų rankų“ principą, kai tam tikra kūno dalis pakabinama ant virvių, pašalinant gravitacinės jėgos poveikį. REDCORD  padeda aktyvuoti giliuosius kūno raumenis, kurie yra labai svarbūs stuburo ir sąnarių sveikatai.

Redcord terapijos procedūra prasideda nuo masažo, kurio metu yra aktyviai veikiamas raumeninis audinys, mažinama raumens įtampa, nes atpalaiduojami nervų ir kraujotakos kanalai, apribojama padaryta žala, sumažinamas skausmas, gerinama apytaka. Pagal kliento buklę nustatoma masažuojamos kūno dalies vietą ir masažo  intensyvumas. Po bendro raumenų, sausgyslių ar sąnarių apšilimo galima pradėti dirbti su REDCORD įranga.

Rekomenduojama:

  • Sąnarių bei raumenų skausmų mažinimui;
  • Raumenų sistemos balanso sutrikimų atvejais;
  • Pažeistoms stuburo slankstelių funkcijoms atkurti bei normalizuoti;
  • Po įvairių traumų, lūžių, sutrenkimų;
  • Profesionaliai sportuojantiems judėsių atstatimui.
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta UAB "Tavo masažas", M. K. Oginskio g. 3, Vilnius
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 1 arba 8 užsiėmimai po 60 min. pasirinktinai
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Patogi
Svarbi info

Būtina išankstinė registracija <3sav. prieš norimą datą. Daugiau informacijos: sportinismasazas.lt

Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!