Lietuviškas Hollywood'as: „Visų laikų meilė“

Lietuviškas Hollywood'as: „Visų laikų meilė“
2 000,00 €

Lietuviškas Hollywood'as - tai puiki galimybė pamatyti savo draugus ir kolegas neįprastose situacijose. Tai pramoginės programos su filmavimu, kai aktoriais tampa šventės svečiai. Filmavimo aikštelė – čia pat, greta žiūrovų. Ypatumas - filmo premjera ir iškilminga „Oskarų“ įteikimo ceremonija vyks tą patį vakarą.

Idėja: romantiška, linksma ir kūrybinga kelionė laikais.

Mūsų laukia viduramžių, retro, Liudviko XV, rytietiška, Egipto faraono, Venecijos karnavalo, akmens amžiaus meilės istorijos ir trijų imperatorių – Romos, Japonijos ir Napoleono su mylimomis žmonomis istorinis susitikimas. Programos puošmena - unikali, rankų darbo kostiumų kolekcija „Amžių sankryžoje“. Po filmavimo visus norinčius svečius laukia nuotaikinga foto sesija.

Pasiūlymą sudaro: scenarijus, profesionalų komanda (10 žm.), raudonas kilimas ir fanai prie įėjimo, privati kostiumų kolekcija „Amžių sankryžoje“ (40 kostiumų), atspausdintos salėje nuotraukos (50vnt.), „Oskarai“ (2 vnt.), videoaparatūra premjerai, CD su filmu iki 20 min. (10 vnt.), garso aparatūra, apšvietimas, DJ.

Šventės metu vyksta klipo filmavimas su svečiais. Klipas iškart montuojamas ir peržiūrimas tą patį vakarą. Kartu vyksta ir fotosesija. Nuotraukos spausdinamos salėje. Renginio metu dirba 10 profesionalų puiki komanda - vedantysis-režisierius, režisieriaus padėjėjas, operatorius, montuotojas, fotografas, visažistė, 3 kostiumininkės, renginio koordinatorius. 

Šventė gali vykti visoje Lietuvoje. Programos vedamos lietuvių, rusų, lenkų ir anglų kalbomis.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Jūsų pasirinkta vieta
Kam skirta 25-200 asmenų
Veiksmo trukmė 5 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Ne
Apranga Ne
Svarbi info Būtina išankstinė registracija 30 d. prieš pasirinktą renginio datą
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!