Programa „Viduramžių puota"

Programa „Viduramžių puota"
70,00 €

Kviečiame nusikelti į viduramžių laikus – pasipuošti gražiausiais istoriniais kostiumais, susipažinti su tų laikų etiketu ir papročiais, sužinoti pačius įdomiausius faktus, paragauti kulinarinių patiekalų pagamintus pagal senovinius receptus, išmokti pasisveikinimo reveransą ir šokį, išgirsti jaudinančios meilės istorijas, pasilinksminti kaip viduramžių aukštuomenė. Taip pat, Jūsų dar laukia viduramžių netikėtumai ir siurprizai.

Kviečiame nusikelti į viduramžių laikus – pasipuošti gražiausiais istoriniais kostiumais, susipažinti su tų laikų etiketu ir papročiais, sužinoti pačius įdomiausius faktus, paragauti kulinarinių patiekalų pagamintus pagal senovinius receptus, išmokti pasisveikinimo reveransą ir šokį, išgirsti jaudinančios meilės istorijas, pasilinksminti kaip viduramžių aukštuomenė. Taip pat, Jūsų laukia viduramžių netikėtumai ir siurprizai.

Idėja: kiekvienam svečiui mes ne tik išrinksime istorinį kostiumą pagal charakterį, tačiau suteiksime ir viduramžių didiko vardą ar titulą. Programoje – puotų tradicijos ir taisyklės gyvai, kulinarijos istorijos ir nematytos vaišės, intrigos kunigaikščio palydoje, viduramžių šokiai ir žaidimai, flirtas ir originalus prisipažinimas meilėje, meilės istorijos ir burtai.

Kaina: 70 EUR/1 žm. Dėmesio! Būtinas svečių skaičius - nuo 15 iki 30 žmonių.
Į kainą įskaičiuota: scenarijus, kostiumas kiekvienam svečiui iš privačios kostiumų kolekcijos „Viduramžiai“, vakarienė (karštas patiekalas, šalti užkandžiai, taurė vyno, saldumynai), du vedantieji, kostiumininkė (-ės), šventės įgarsinimas.

Už papildomą kainą: fotosesija (70 EUR / 1 val.), puotos video klipas (300 EUR / iki 20 min.), viduramžių šokių pora (100 EUR), viduramžių muzikos ir šokių kolektyvas (nuo 500 EUR).

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Jūsų pasirinkta vieta
Kam skirta 1 asmeniui (rekomenduojama 15-30 asmenų grupei)
Veiksmo trukmė 3 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Ne
Apranga Ne
Svarbi info Programa įvyksta susidarius min. 15 asmenų grupei. Būtina išankstinė registracija 30 d. prieš pasirinktą renginio datą
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!