Programa „Agentas 007“

Programa „Agentas 007“
1 000,00 €

Lietuviškas Hollywood'as - tai puiki galimybė pamatyti savo draugus ir kolegas neįprastose situacijose. Tai pramoginės programos su filmavimu, kai aktoriais tampa šventės svečiai. Filmavimo aikštelė – čia pat, greta žiūrovų. Ypatumas - filmo premjera ir iškilminga „Oskarų“ įteikimo ceremonija vyks tą patį vakarą.

Šios programos šūkis – „Nuotykiai kiekviename epizode“. Scenarijus pripildytas azarto ir aistros, vyriško ego ir susišaudymų, prancūziško flirto ir rytietiško kolorito, intrigų tarp konkurentų ir pergalės svaiginantis skonis. Be to, mes visuomet paliekame aktoriams improvizacijos laisvę ir kartu kuriame naujas scenas, taigi, kiekvienas sukurtas filmas būna unikalus ir nepakartojamas.

Pasiūlymą sudaro: scenarijus, profesionalų komanda (5 asmenų), kostiumai ir priemonės filmavimui, „Oskarai“ (2 vnt.), videoaparatūra premjerai, CD su filmu iki 20 min. (10 vnt.), garso aparatūra, apšvietimas, DJ.

Įtraukiantis scenarijus ir laisvė improvizuoti scenoje, operatyvus filmo montavimas ir jo pristatymas tą patį vakarą, nerimas prieš premjerą ir pergalės džiaugsmas. Tokios šventės visuomet atskleidžia naujus talentus tarp bendradarbių, draugų ar šeimos rate, o įspūdžiai visam gyvenimui lieka įamžinti video juostoje, kuria vieną dieną galėsite pasidžiaugti su anūkais.

Šventė gali vykti visoje Lietuvoje. Programos vedamos lietuvių, rusų, lenkų ir anglų kalbomis.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Jūsų pasirinkta vieta
Kam skirta 15-30 asmenų
Veiksmo trukmė 4 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Ne
Apranga Ne
Svarbi info Būtina išankstinė registracija 30 d. prieš pasirinktą renginio datą
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!