Veido procedūra „Kleopatros akys“

Veido procedūra „Kleopatros akys“

Sena kaina: 29,00 €

Special Price 25,00 €

SPA namai „Amadėja" - tai grožio, poilsio, vidinės pusiausvyros bei netikėtų atradimų pasaulis. Pagrindinis tikslas – dėmesys, gerumas, rūpestis ir profesionali pagalba Jums, nuo tos akimirkos kai atveriat SPA duris iki sugrįžimo atgal į kasdienį didįjį pasaulį. Laikas čia sustoja, pralaimėjęs ramybei, gerai savijautai ir atsipalaidavimui...

Su šiuo dovanų kuponu Jums priklausys išties prabangi veido procedūra "Kleopatros akys".

Atgaukite sielos ramybę... Nors trumpam atsiplėškite nuo miesto šurmulio bei greito gyvenimo tempo, pamirškite kasdienius rūpesčius, pabūkite akimirką su savimi ir atgimdami iš naujo mėgaukitės pavasariu.

Procedūros eiga:

  • Veido nuvalymas
  • Veido šveitimas
  • Akių masažas - Bleforoliftas
  • Putojanti - regeneruojanti veido kaukė

 

Bleforoliftas - tai subtilus darbas apatiniu ir viršutiniu akių vokais, tam kad atstatyti apvaliojo akies raumens elastingumą, sumažinti patinimus. Tai unikalus veido masažas, kuris padeda atsikratyti kaktos raukšlių, atliekama apatinių ir viršutinių akies vokų korekcija. Tai maloni alternatyva botulino ir hialurono rūgšties injekcijoms, plastinei operacijai. Tai geriausias masažas jautrioms akims. Gerina regėjimą. Ši procedūra padės ne tik atsikratyti streso ir įtampos, tačiau ir pamaitins, atgaivins, atnaujins Jūsų odą. O po visų šių dangiškai malonių procedūrų, galėsite mėgautis poilsiu ir ramybe prie arbatos puodelio. Jaukiuose SPA namuose, nuostabių aromatų ir muzikos apsuptyje vėl atrasite vidinę harmoniją ir įgausite naujų jėgų bei energijos.

Padovanokite šį išskirtines poilsio akimirkas garantuojantį pasiūlymą savo draugams ar artimiesiems arba juo pasilepinkite patys!

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Amadėja SPA, Šermukšnių g.15, Klaipėda
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 50 min.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Paslauga teikiame visus metus
Apranga Aprangai jokių reikalavimų nėra
Svarbi info Reikalinga išankstinė registracija
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!