Privatumo politika

UAB „Puiki dovana“ yra įsipareigojusi saugoti savo Klientų privatumą bei rūpintis, kad jų asmeniniai duomenys būtų saugūs. „Puiki dovana“ veikla internete atitinka visus atitinkamai veiklai keliamus Europos Sąjungos teisės aktų ir Lietuvos Respublikos įstatymų reikalavimus.

APIE „Puiki dovana“ VYKDOMĄ PRIVATUMO POLITIKĄ
Informacija apie „Puiki dovana“ Klientus nėra naudojama neteisėtais tikslais;
„Puiki dovana“ neperduoda savo Klientų duomenų, asmeninės informacijos trečiosioms šalims.

AUTORIŲ TEISĖS
Visai „Puiki dovana“ internetinėje svetainėje pateikiamai informacijai, tekstams ir kitam turiniui suteikiama Autorinių teisių apsauga. T.y. niekas neturi teisės kopijuoti „Puiki dovana“ svetainėje esančios informacijos negavęs „Puiki dovana“ sutikimo, išskyrus atvejus, kai tai naudojama asmeniniams poreikiams.

ASMENINĖS INFORMACIJOS KAUPIMAS IR NAUDOJIMAS
Atlikdamas užsakymą, Klientas turi pateikti savo kontaktinę informaciją (vardas, pavardė, telefonas, el. pašto adresas, pristatymo adresas ir kt.). Tai leidžia „Puiki dovana“ įvykdyti Kliento užsakymą bei su juo susisiekti iškilus problemų dėl užsakymo vykdymo ar paslaugos suteikimo.
Visa su Klientu susijusi informacija (asmeniniai duomenys bei informacija apie apmokėjimą) nėra perduodama trečiosioms šalims. „„Puiki dovana“ gerbia savo Klientų privatumą bei jų asmeninių duomenų konfidencialumą bei visus Klientų duomenis naudoja paisydami Lietuvos Respublikos duomenų apsaugos teisės aktų.

„Puiki dovana“ SIUNČIAMI PRANEŠIMAI
„Puiki dovana“ naujienas el. paštu ar telefonu gauna tik tai užsisakę Klientai. Jei Klientui nėra aktualios „Puiki dovana“ siunčiamos naujienos, jis bet kada gali jų atsisakyti. „Puiki dovana“ privalomai siunčia tik svarbią, su Kliento užsakymu susijusią informaciją, kurią Klientui privalu žinoti. Klientų el. pašto adresai bei telefono numeriai nėra perduodami trečiosioms šalims.

NE ASMENINIŲ DUOMENŲ KAUPIMAS IR NAUDOJIMAS
Statistikos tikslais, „Puiki dovana“ renka informaciją apie svetainės lankytojus (apsilankymo laikas, trukmė, peržiūrėtų puslapių skaičius, šalis, kuri interneto naršyklė buvo naudojama, iš kurios svetainės ateita ir pan.). Ši informacija nėra identifikuoja konkretaus asmens, tačiau ji suteikia statistinę informaciją, kurią „Puiki dovana“ gali analizuoti ir vėliau ją pritaikyti svetainės funkcionalumo gerinimui, naudoti duomenis marketingo bei Klientų aptarnavimo tikslais. Lankytojų duomenys nėra perduodami trečiosioms šalims.

SLAPUKAI
„Puiki dovana“ svetainėje naudojami tokie slapukai:

  1. Būtini slapukai. Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.
  2. Nuostatų slapukai. Dėl nuostatų slapukų svetainė įsimena informaciją, nuo kurios priklauso svetainės veikimas ir išvaizda, pavyzdžiui, jūsų pasirinkta kalba arba regionas, kuriame esate.
  3. Statistikos slapukai. Naudodami statistikos slapukus, kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, svetainės savininkai gali sužinoti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine.
  4. Rinkodaros slapukai. Rinkodaros slapukai naudojami lankytojams sekti daugelyje svetainių Tuo siekiama rodyti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus – tokie skelbimai vertingesni leidėjams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.
  5. Neklasifikuoti slapukai. Neklasifikuoti slapukai – tai tokie slapukai, kurių klasifikavimą vykdome kartu su atskirų slapukų teikėjais.

INFORMACIJA APIE KLIENTUS ATSKLEIDIMAS TREČIOSIOMS ŠALIMS
„Puiki dovana“ įsipareigoja saugoti savo Klientų privatumą bei neparduoti jų asmeninės informacijos trečiosios šalims, išskyrus atvejus, kai informacijos perdavimas yra privalomas vykdant paslaugą bei kai to reikalauja Lietuvos Respublikos įstatymai.

NUORODOS Į KITUS TINKLALAPIUS
„Puiki dovana“ svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius, tačiau „Puiki dovana“ nėra atsakinga už tų interneto svetainių turinį ar jų naudojamus privatumo bei saugumo užtikrinimo metodus.

KLIENTŲ SUTIKIMAS SU „Puiki dovana“ PRIVATUMO POLITIKA
Naudodamiesi „Puiki dovana“ paslaugomis, Klientas patvirtina, kad yra susipažinęs su „Puiki dovana“ Privatumo politika bei jai neprieštarauja.

PASAKYKITE MUMS, KĄ GALVOJATE
Jei turite pastabų bei pasiūlymų apie „Puiki dovana“ vykdomą privatumo politiką, prašome apie tai pranešti el. paštu info@puikidovana.lt

Privatumo politika atnaujinama šioje svetainėje.
Paskutinį kartą Privatumo politika atnaujinta 2018 m. gegužės mėn.