Pramoginis-pažintinis kulkinis šaudymas lauko šaudykloje

Pramoginis-pažintinis kulkinis šaudymas lauko šaudykloje

Sena kaina: 28,67 €

Special Price 14,19 €

Neįtikėtinas pasiūlymas skirtas kiekvienam kovinių filmų entuziastui, aktyvaus sporto mėgėjui ir mėgstančiam laiką leisti įdomiai ir kaskart kitaip. KULKINIS ŠAUDYMAS (KŠ) – tai sporto šaka, kurioje šaudoma iš graižtvinių šautuvų, pistoletų ir revolverių į taikinius. KŠ yra viena iš seniausių ir populiariausių sporto šakų pasaulyje, atsiradusi, kai tik buvo išrasti šaunami ginklai. Praleiskite ekstremalų savaitgalį lauko šaudykloje, kurioje treniruojasi profesionalai! Patikrinkite savo taiklumą, išmokite pagrindinių šaudymo subtilybių, pajuskite ginklo laikymo malonumą, kulkos skriejimo greitį ir adrenalino antplūdį. Lauko šaudykloje galėsite išmėginti šaudymą skirtingais atstumais ir įvairiomis situacijomis. Jūs turėsite galimybę pašaudyti iš vieno iš galingiausių Tula-Tokarev (TT) pistoleto ir čekiško CZ75 pistoleto.
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Šalčininkų raj.
Kam skirta 1 asmeniui.
Veiksmo trukmė 1 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Šiltuoju metų laiku
Oro sąlygos Pramoga vyksta balandžio 1 d. – spalio 31 d., šeštadieniais.
Apranga Apranga patogi, laisvalaikiui skirta apranga.
Svarbi info

Reikalinga rezervacija. Šaudymui skiriama 20 šovinių*:

  • 10 iš TT pistoleto ir 10 iš CZ75 pistoleto. 
  •  *Už papildomą kaina galima įsigyti papildomų šovinių.  
  • Į kaina įeina profesionalaus instruktoriaus paslaugos, ginklo nuoma, šoviniai, šaudyklos nuoma, apsauginiai akiniai, ausinės. Fotografuoti galima gavus instruktoriaus leidimą.
  • Pramoga skirta ne jaunesniems, kaip 18 metų asmenims. Draudžiama įsinešti alkoholinius gėrimus. Neįleidžiami apsvaigę asmenys. Atvykstant būtinai turėti asmens dokumentą.
  • Pramoga negalima besilaukiančioms moterims. 
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!