Plaukų tiesinimo procedūra

Plaukų tiesinimo procedūra
30,00 €

Procedūra sveikiems, spindintiems bei tiesiems plaukams!

Išbandykite ilgalaikį brazilišką plaukų tiesinimą su aukščiausios kokybės preparatu, skirtu plaukų tiesinimo procedūrai - COCO-CHOCO GOLD keratinu. Tai nauja plaukų priežiūros procedūra, pilnai atkurianti plauko struktūrą bei juos ištiesinanti. Gydymas paremtas keratino baltymu - pagrindiniu žmogaus odos, plaukų ir nagų baltymu. Tai natūrali medžiaga, padedanti plaukams atstatyti savo natūralias galias, grąžinti jiems šilkinį spindesį ir ištiesinti juos. Procedūros efektas yra ilgalaikis, teisingai prižiūrint plaukus,efektas išlieka 3 - 5 mėnesius! Procedūra atstato netgi labiausiai pažeistus plaukus, nekeisdama plauko šerdies. Plaukai tampa atsparūs drėgmei ir lietui.

Procedūros eiga:

  • Plovimas giliai valančiu šampūnu;
  • Džiovinimas;
  • Brazilian keratin CocoChoco GOLD priemonės tepimas ant sausų plaukų (laukiama kol priemonė susigers, ~ 35 min.);
  • Džiovinimas šiltu oru;
  • Tesinimas žnyplėmis.

 

Pastaba: Kuponas galioja vienam ilgalaikiui braziliško plaukų tiesinimui su Cocochoco keratinu vidutinio ilgio ir gausumo plaukams. Plaukų ilgis - iki liemenėlės užsegimo (įskaičiuota 35g priemonės, papildomas gramas 0,35€). Ilgesnių plaukų savininkės galės papildomai atsiskaityti salone, joms taip pat bus pritaikyta nuolaida. Procedūra nerekomenduojama nėščioms ir maitinančioms moterims.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Grožio studija, Tuskulėnų g. 23B, Vilnius
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė ~ 2 val. 30 min.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Nesvarbu
Svarbi info Reikalinga išankstinė registracija
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!