Pažintinis nardymas dviems

Pažintinis nardymas dviems
105,00 €

Atrask dar neištirtą vandenų pasaulį!

Pažintinio nėrimo metu jūs kartu su savo draugu/e pasinersite į ežero gelmes ir pamatysite tai, ko dar neteko pamatyti! Galėsite grožėtis flora ir fauna, o pamatyti vaizdai dar ilgai išliks atmintyje.

Pažintinį nėrimą sudaro: trumpas teorijos kursas, kurio metu jūs gausite pirminę informaciją apie nardymą ir saugumą. Tuomet jūs, lydimi instruktorių, galėsite grožėtis povandeniniu pasauliu. Daug dėmesio skiriame jūsų komfortui ir saugumui, todėl instruktorius, turintis tarptautinį sertifikatą, rūpinasi kiekvienu individualiai. O pramogos pabaigoje jūsų laukia atsiminimui mini fotosesija.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta „Baltline", nardoma Trakuose, Vilniaus raj. arba Molėtuose
Kam skirta 2 asmenims
Veiksmo trukmė Apie 1,5 - 2 val. (pasiruošimas užtruks apie 45 min, panėrimo trukmė - 30-45 minučių)
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Šiltuoju metų laiku
Oro sąlygos Sezonas tęsiasi nuo birželio 1 d. iki rugsėjo 30 d. (sezono trukmė gali kisti)
Apranga Dalyviui bus duota visa reikiama nardymo įranga. Su savimi reikia turėti maudymosi kostiumą
Svarbi info Prieš užsiėmimą dalyvis privalo užpildyti medicininę anketą. Nardyti po vandeniu draudžiama asmenims, paveiktiems alkoholio, narkotinių ir kitų psichotropinių medžiagų. Nepilnamečiams reikalingas tėvų sutikimas
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!