Pažintinis nėrimas dviem su fotosesija Platelių ežere

Pažintinis nėrimas dviem su fotosesija Platelių ežere
139,00 €
Meilė išaugina sparnus… O ar suteikia drąsos panerti į gelmes? Pažintinis nėrimas - tikras išbandymas poroms, siekiančioms patikrinti tarpusavio supratimą ir palaikymą. Panirkite į Platelių ežero gelmes ir įrodykite širdies draugui, jog visad būsite šalia… net ir ežero gelmėse! Prieš nėrimą išdėstomi nardymo pagrindai, suteikiamas trumpas instruktažas (apie 15 min.). Prižiūrimi instruktoriaus, atliksite keletą pratimų vandenyje, o tada išbandysite apie 40 minučių trunkantį nėrimą. Jo metu instruktorius padės Jums jaukiai jaustis po vandeniu, prižiūrės ir valdys Jūsų įrangą, tad Jums nereikės daryti nieko sudėtingo, tik plaukti, grožėtis povandeniniu pasauliu, pozuoti ir šypsotis į objektyvą - turėsite skaitmeninių nuotraukų šlapiems potyriams atminti!
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta „Nardymo akademija", Plungės raj., Plateliai
Kam skirta 2 asmenims
Veiksmo trukmė ~2.5 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Šiltuoju metų laiku
Oro sąlygos Pažintinis nėrimas vykdomas šiltuoju metų laiku (birželio-rugpjūčio mėn.)
Apranga Maudymosi apranga, rankšluostis
Svarbi info Būtina išankstinė registracija. Į nėrimo kainą įskaičiuota įrangos nuoma, todėl atskirai nieko nuomotis nereikės
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!