Pats už safari visureigio vairo

Pats už safari visureigio vairo
95,00 €
95,00 €

* Privalomi laukai

Norite patirti, ką reiškia važiuoti bekele tikru visureigiu? Turime jums ir jūsų draugams pramogą, kuris padės pamatyti visas lietuviškojo offroad’o sudedamąsias dalis!

Įsitaisęs prie paruošto, tris tonas sveriančio visureigio vairo, pasikeisdamas su kitais dalyviais važiuosite maršrutu, kuris leis pajusti visas automobilio galimybes ir gerą adrenalino dozę! Kaip tikrose bekelės varžybose, šturmanaujant ekipažo dalyviams, reikės orientuotis pagal kelio knygą, o su GPS prietaisu, ieškant kontrolinių punktų, bus galimybė suvokti, kodėl net Dakaro profesionalai kartais pasiklysta...

Išvažiavus iš miesto, bus stojama tradicinio offroader'ių ritualo pertraukėlei, kurios metu palankiai nuteikiamos piktosios dvasios, gyvenančias maršruto teritorijoje, susipažįstama su navigacijos ir visureigio vairavimo bekelėje pagrindais. Ekipažas sutiktas kliūtis turės įveikti be pašalinės pagalbos, todėl pakeliui visas problemas spręsime patys! Tokios kelionės metu netrūks ekstremalių įspūdžių ir adrenalino! Išklausiusiems kursą ir sėkmingai suradusiems visus kontrolinius punktus, po važiavimo įteikiami tai liudijantys sertifikatai.

Azartas ir adrenalinas garantuoti!

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Vilnius
Kam skirta 1 arba 4 asmenims
Veiksmo trukmė 4 val., nuvažiuojama apie 50 km.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Paslauga tinkama naudoti bet kokiomis oro sąlygomis
Apranga Aprangą kelionei pasirinkite priklausomai nuo sezono, kurios negaila išsitepti
Svarbi info Rekomenduijame pasiimti fotoaparatą. Išvykimo laikas, data, vieta, papildomos pramogos ir maitinimas aptariama individualiai, iš anksto. Organizatoriai pasilieka teisę keisti vietą ir laiką apie tai informuojant svetainėje www.safari.lt
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!