Pasivažinėjimas su žiedo čempionu

Pasivažinėjimas su žiedo čempionu
135,83 €
Pajuskite, kaip Jūsų kūną ir protą užvaldo greitis ir adrenalis. Pilnai pagal GT klasės Lietuvos automobilių sporto federacijos reikalavimus paruoštas automobilis BMW 330. Galingumas – 256 arklio galių. Vykdytojai - Lietuvos čempionas Rolandas Mackevičius ir Europos čempionas Aurelijus Simaška. 20-22 km galėsite mėgautis greičio teikiamais efektais: tai ir didžiulės išcentrinės jėgos posūkiuose, ir efektyvus stabdymas paskutiniu momentu, ir nutrūktgalviškas profesionalus sportinio automobilio valdymas ant nuslydimo ribos.
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Kačerginės Nemuno žiedas. Kaunas.
Kam skirta Pramoga skirta vienam asmeniui, bet galite pasikviesti ir palaikymo komandą.
Veiksmo trukmė Apie 20 min.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Pasivažinėjimai nevykdomi, kai trasa padengta sniegu. Sezonas tęsiasi nuo gegužės 1 d. iki rugsėjo 30 d. (sezono trukmė gali kisti).
Apranga Aprangai jokių ypatingų reikalavimų nėra, tiesiog apsirenkite patogiai.
Svarbi info Šios pramogos metu neišvengiama rizika (nelaimingų atsitikimų, kūno sužalojimų, kitų sveikatos sutrikdymų ar pavojaus gyvybei atsiradimo).
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!