Pasivažinėk su ralio čempionu TIKRAME KELYJE!

Pasivažinėk su ralio čempionu TIKRAME KELYJE!
149,00 €

Ar įsivaizduoji, ką reiškia skrieti beveik 200 km/h greičiu siauru miško keliuku ar užmiesčio žvyrkeliu? Kai kiekvienas kelio nelygumas sukelia nesvarumo jausmą, o posūkių įveikimas atrodo prieštarauja visiems fizikos dėsniams?

Tu gali tai patirti analogų Lietuvoje neturinčioje pramogoje - specialiai renginiui uždarytame bendro naudojimo užmiesčio kelyje gali tapti Europos čempiono Aurelijaus Simaškos arba lenktynininko Justo Simaškos šturmanu vienam 10-14 km ilgio greičio ruožui.

Lenktyninis raliui paruoštas 300 AG Mitsubishi Lancer EVO8 arba EVO9, profesionalus lenktynininkas už vairo ir tu! Kad į lenktynininko kailį įsijaustum dar labiau ir būtum visiškai saugus, ant galvos dėsiesi lenktyninį šturmano šalmą ir sėdėsi pritvirtintas specialioje sportinėje sėdynėje su sportiniais diržais.
Viskas visiškai taip pat, kaip tikrame automobilių ralyje!

Su pasiruošimu pramoga trunka apie 15-20 min, o pats važiavimas - apie 5 minutes, tačiau garantuojame, kad kiekviena sekundė ilgam įsirėš į atmintį!

Paslaugos teikėjas: UAB „Euroracing“  -vieninteliai Lietuvoje teikiantys ekstremalaus pavėžinimo ralio automobiliu paslaugą atvirose trasose (t.y. ne uždarame parke, o specialiai pramogai uždarytame bendro naudojimo užmiesčio kelyje).

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Visa Lietuva, Kaunas, Kauno raj.
Kam skirta 1 asm. (galima atsivežti palaikymo komandą)
Veiksmo trukmė Su pasiruošimu apie 15-20 min, pats važiavimas - apie 5 min.
Galiojimo trukmė 12 mėn.
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Važiuojama esant sausai ir drėgnai žvyro dangai. Taip pat, važiuojama ledu, jei ledo storis ne mažesnis nei 15 cm. Pasivažinėjimai nevykdomi, kai labai lyja
Apranga Apranga patogi, nevaržanti judesių
Svarbi info Šios pramogos metu neišvengiama rizika (nelaimingų atsitikimų, kūno sužalojimų, kitų sveikatos sutrikdymų ar pavojaus gyvybei atsiradimo)
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!