Pasisiūsiu batukus ir keliausiu...

Pasisiūsiu batukus ir keliausiu...
18,54 €
Dievinate batus ir, atrodo, norėtumėte jų turėti tiek, kiek tik širdis geidžia? Išbandykite šį tą naujo, sužinokite bei pamatykite, kokie buvo patys pirmieji batų modeliai. Apsilankykite Pasvalio krašto muziejuje ir apžiūrėkite originalius batsiuvių įrankius, senąją avalynę, pasižiūrėkite trumpą pažintinį filmuką apie archeologinio apavo radimvietes Kernavėje ir Vilniuje. Vėliau pamokos vedantieji – batsiuviais persirengę muziejininkai – pasiūlys pasimatuoti XIII–XVII amžiaus batų kopijas, pagamintas pagal originalius radinius. Galiausiai svečiai patys susirauks nagines iš odos ir, pamokos vedėjų padedami, jas užsimaus. Išsinešdami namo ką tik surauktas nagines, dalyviai gaus dar vieną dovaną – jų meistriškumą įrodantį liudijimą.
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Pasvalys
Kam skirta Kuponas skirtas 2 asmenims. Už papildomą mokestį užsiėmimuose gali dalyvauti ir didesnės grupės. Jeigu norite, nagines galite raukti ir iš dirbtinės odos, tada kuponu gali pasinaudoti 4 asmenys.
Veiksmo trukmė 2 valandos naudingos pažinties su senoviniu apavu.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Paslauga teikiama be tkokiomis oro sąlygomis.
Apranga Aprangai jokių reikalavimų nėra
Svarbi info Naginės raukiamos iš natūralios odos. Reikalinga išansktinė registracija. Jeigu norite, nagines galite raukti ir iš dirbtinės odos, tada kuponu gali pasinaudoti 4 asmenys.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!