Paklaidinimas miške

Paklaidinimas miške
77,94 €

Kada paskutinį kartą vaikščiojote po naktinį mišką? Košmaras prasideda, kai pasiklysti ir nebežinai, į kurią pusę sukti dabar, o krūmuose vis labiau kažkas šnara… Atvykę padalinami į 2 arba 3 komandas. Visos komandos vedamos mišku kol tam tikroje vietoje paliekama pirmoji. Tokiu būdu galiausiai paklaidinamos likusios komandos. Tuomet prasideda teisingo kelio paieškos.

Užduotys:

  1. Tamsoje surasti pasislėpusius priešininkų komandos narius;
  2. Kiekvienai komandai duodama degtukų dėžutė. Reikia kuo greičiau užkurti laužą, kuris degtų bent 1 minutę;
  3. Reikia surasti išėjimą iš miško. Jums pagelbės dar žygio pradžioje, ant medžio prikabintas baltas lapas.

Puiki proga išmokti komandinio darbo, turistinių gudrybių ir neįprastai paminėti šventę. Be viso to, pasigrožėsite naktiniu, mėnulio apšviestu mišku. Šiurpuliukų bus!

Būtina atkreipti dėmesį: - rekomenduojame ne jaunesniems kaip 12 m. dalyviams; - apranga (kuri gali būti sugadinta neišvalomai): tamsūs, visą kūną dengiantys ir atitinkantys oro sąlygas drabužiai, kepurės. Patogi, neperšlampama avalynė (gali prireikti lietpalčių, guminių batų). Rekomenduojama atsivežti drabužius persirengimui; - dalyvaujant nepilnamečiams už jų tinkamą pasiruošimą pramogai atsako lydintys asmenys; - šiltuoju sezonu turėti priemonę, apsaugančią nuo uodų ir erkių.

Plačiau

Papildoma informacija

Vieta UAB „Vaiduokliai“, Jovariškės, Trakų raj.
Kam skirta 6 asmenims
Veiksmo trukmė Apie 3 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Paslauga teikiama visus metus
Apranga Jums patogi
Svarbi info Pramogos vieta yra saugi: miškas yra parko teritorijoje, laukinių gyvūnų ar pan. grėsmę sukelti galinčių dalykų nėra. Reikalinga registracija
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!