Orientacinis žaidimas "Vilniaus lobiai"

Orientacinis žaidimas "Vilniaus lobiai"
20,00 €

Orientaciniai žaidimai su nuotykiais - tai žaidimai, kuriuose nėra ribos tarp fantazijos ir realybės, tai pozityvios emocijos ir azartiniai nuotykiai. Skirti tiems kurie nori save išbandyti, kurie gali pasitikėti savo komanda ir pasirengę pademonstruoti savo talentus. Žaidimo tikslas nuoseklus užduočių vykdymas, su tikslu pažinti nepažįstamą miestą. Jei žaidimas komandinis, tai nugalės ta komanda, kuri pirma įvykdys visas užduotis ir pirma ateis į galutinį tašką.

Idėja: sužinoti Vilniaus istoriją, pamatyti pačias gražiausias senamiesčio vietas, išspręsti daugybę galvosūkių ir pripildyti savo intelektualią skrynią lietuviškomis vertybėmis padės mūsų kelionių lapas su įdomiu maršrutu, kurį jums įteiksime prie starto linijos. Kiekvienai komandai bus reikalingas telefonas su foto kamera ir mobiliu internetu. Jūsų laukia nuotykiai!

Pasiūlymą sudaro: iš anksto paruoštas maršrutas su galvosūkiais ir užduotimis, specialios programos telefonams, žaidimo koordinatorius.

Dėmesio! Būtinas svečių skaičius - nuo 8 iki 50 asmenų.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Jūsų pasirinkta vieta
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 2-3 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Ne
Apranga Ne
Svarbi info Žaidimas įvyksta susidarius min. 8 asmenų grupei. Būtina išankstinė registracija 30 d. prieš pasirinktą renginio datą
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!