Orientacinis žaidimas "Vilniaus legendos"

Orientacinis žaidimas "Vilniaus legendos"
40,00 €

Orientaciniai žaidimai - tai žaidimai, kuriuose nėra ribos tarp fantazijos ir realybės, tai pozityvios emocijos ir azartiniai nuotykiai. Skirti tiems kurie nori save išbandyti, kurie gali pasitikėti savo komanda ir pasirengę pademonstruoti savo talentus. Žaidimo tikslas nuoseklus užduočių vykdymas, su tikslu pažinti nepažįstamą miestą. Jei žaidimas komandinis, tai nugalės ta komanda, kuri pirma įvykdys visas užduotis ir pirma ateis į galutinį tašką.

Idėja: mistines istorijas ir legendas apie Vilnių jums papasakos istoriniai personažai, kuriuos mes ieškosime senamiesčio jaukiose gatvelėse. Kai kuriuos jus pažinsite iš karto, iš istorinių kostiumų, o kai kurių reikės gerai paieškoti, kol atrasite ir atpažinsite. Bet susitikimas su Vilniaus istorija įvyks!

Dėmesio! Būtinas svečių skaičius - nuo 10 iki 100 asmenų.

Pasiūlymą sudaro: 10 punktų mieste, 7 agentai pasipuošę istoriniais kostiumais , užduotis ir galvosūkiai punktuose, žaidimo koordinatorius.

Žaidimą galima organizuoti ir kituose miestuose!

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Jūsų pasirinkta vieta
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 2-3 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Ne
Apranga Ne
Svarbi info Žaidimas įvyksta susidarius min. 10 asmenų grupei. Būtina išankstinė registracija 30 d. prieš pasirinktą renginio datą
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!