Orientacinis žaidimas „Miesto labirintai"

Orientacinis žaidimas „Miesto labirintai"
19,99 €

Norite suvienyti kolektyvą ir smagiai praleisti laiką kartu? Puiki galimybė išbandyti visame pasaulyje populiarių komandinį žaidimą. Pademonstruosite savo sumanumą, kūrybingumą, pastabumą bei reakciją.

Kaip tai vyksta? Dalyviai paskirstomi į komandas. Kiekvienai komandai reikia turėti po 1 priemonę su veikiančiu interneto ryšiu (patogiausia – mobilusis telefonas). Gaunate nuorodą – mįslę, iš kurios turite suprasti, kurioje vietoje reikia atsidurti. Tai gali būti populiari kavinė, paminklas, aikštė ar kt. Supratę, kur turite atsidurti, skubate ieškoti paslėptos, o kartais akivaizdžioje vietoje padėtos užduoties. Reikia pasitelkti įžvalgą! Tai gali būti kodo atkodavimas, matematinė-loginė ar kūrybinė užduotis. Gali tekti matuoti, ragauti, ką nors sudaužyti ir t.t. Gavę teisingą atsakymą, jį vedate į atsakymo lauką ir taip keliaujate į kitą lygį. Kas 5-10 min. gaunate patarimą, kad „neužstrigtumėte“ prie užduoties.

Viso yra 8-12 lygių, kurie gali būti įveikiami per 1 – 2, 5 val. priklausomai nuo komandos greičio ir sumanumo. Laimi greičiausiai visas užduotis išsprendusi komanda. Po žaidimo aptariami rezultatai, o komandos apdovanojamos specialiais diplomais.

Pastabos: * ~2 val. trukmės žaidimo metu vidutiniškai sudeginama 550 kcal.! Kcal skaičius priklauso nuo to, kaip sekasi rasti mieste paslėptas užduotis.

Plačiau

Papildoma informacija

Vieta UAB "Vaiduokliai", Prie Vilniaus Rotušės laiptų
Kam skirta 1 asmeniui. Žaidimas įvyksta susidarius min. 15 asm. grupei numatytomis datomis
Veiksmo trukmė Apie 1-2.5 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Žiemos pasiūlymas: esant nepalankioms oro sąlygoms, siūlome išbandyti orientacinį žaidimą su automobiliais
Apranga Patogi, laisvalaikio apranga
Svarbi info Būtina išankstinė registracija: vaiduokliai.lt/dovanu-cekis/dovanu-cekio-registracija. Užsiregistravusieji informuojami apie planuojamas pramogos datas
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!