Nakvynė viešbutyje „Ponas Tadas“ su pramogomis

Nakvynė viešbutyje „Ponas Tadas“ su pramogomis

Sena kaina: 90,00 €

Special Price 69,99 €

Sena kaina: 90,00 €

Special Price 69,99 €

* Privalomi laukai

Viešbutis „Ponas Tadas“ įsikūręs netoli Vilniaus senamiesčio yra lengvai pasiekiamas iš geležinkelio ir autobusų stočių, tarptautinio Vilniaus oro uosto bei keliaujant automobiliu. Jaukiai įrengti, patogūs, trijų žvaigždučių reikalavimus atitinkantys kambariai, pritaikyti atpalaiduojančiam, maloniam ir jaukiam poilsiui. Pirmame aukšte esančiame restorane siūloma pasimėgauti lenkų, regioninės bei europietiškos virtuvės patiekalais.

Turėsite puikią galimybę apsilankyti pirmajame Vilniaus zoologijos sode. Tai 2500 kv.m., virš 60 skirtingų gyvūnų rūšių, 8 erdvūs gimtadienių kambariai! Čia iš arti galėsite pamatyti vieną mažiausių primatų pasaulyje - nykštukinę marmozetę, smalsuolius katinius lemūrus, išdykusių surikatų šeimą, didžiausius vėžlius Lietuvoje ir pavaišinti nektaru spalvotąsias papūgas loriketas.

Nukeliausite į mažytę šventę, kuri pamalonins jūsų gomurį ir širdį. Didžiulis dubuo šokolado, vaisiai, riešutai, marcipanas ir imbieras… Kiekvieno smaližiaus svajonė.
Galėsite mėgautis svaiginančiai saldžiais skoniais bei kvapais. Su brangiu žmogumi, jaukioje kavinukėje, skambant ramiai muzikai pamiršite rūpesčius, atsipalaiduosite ir maloniai praleisite laiką!


Pasiūlymą sudaro:

  • 1 arba 2 nakvynės dviem viešbutyje „ Ponas Tadas“ standartianiame dviviečiame kambaryje;
  • Pusryčiai;
  • Apsilankymas mini zoologijos sode „Zoopark“;
  • 1 val. trukmės pasimėgavimas gardžiu šokolado fondiu „AJ Šokoladinėje“;
  • Bevielis internetas;
  • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė;

Pasiūlymas galioja VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta „ Ponas Tadas“, Naugarduko g. 76; „Zoopark“, Verkių g. 29; „AJ Šokoladinė“, Pilies g. 8, Vilnius
Kam skirta 2 asmenims
Veiksmo trukmė 1 arba 2 nakvynės
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Nesvarbu
Svarbi info Būtina išankstinė rezervacija (kontaktai bus matomi dovanų kupone). Mieste taikomas pagalvės mokestis – 1,00 €/ 1 asm. už 1 parą. Vaikams iki 6 metų − nemokamai. Atvykus būtina pateikti dovanų kuponą. Jeigu į viešbutį negalite atvykti rezervuotu laiku, būtina apie tai pranešti prieš 72 val.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!