Nesvarumo - šviesos - muzikos terapija „Debesų patalai“

Nesvarumo - šviesos - muzikos terapija „Debesų patalai“
17,50 €

Norintiems patirti ką nors naujo, nepaprasto ir dar negirdėto siūlome išbandyti nesvarumo, šviesos ir muzikos terapiją „Debesų patalai“.

Nesvarumo – šviesos ir muzikos terapija “Nuvola” – tai ypatingi potyriai: atsipalaidavimas, kai susipina prisiminimai ir sapnai, kai karštligišką gyvenimo tempą pakeičia emocijos, suteikiančios Jums galimybę skristi… Be svorio, į begalybę… Nuvola yra novatoriškas plūduriavimo būdas skatinantis labai gilų  psicho-fizinį kūno ir proto atsipalaidavimą. Sistema yra tokia universali, kad gali būti naudojama tiek estetiniu tiek medicininiu tikslu. Apgaubtas vandens, kūnas plūduriuoja be visiškai jokio kontakto su vandeniu ir lieka sausas. Universalaus pritaikymo nesvarumo vonia veikia tiek estetiniu, tiek medicininiu lygiu, o integruota šviesų sistema padeda pasiekti visišką atsipalaidavimą per trumpiausią laiką. Sukūrus nesvarumo būseną, kūnas palaimingai ilsisi. Tokioje padėtyje atpalaiduojami visi raumenys, ypač kaklo, nugaros ir galūnių, stuburo slanksteliai įgauna teisingą padėtį. Relaksacinis nesvarumas padeda žmonėms, besiskundžiantiems nugaros skausmais, esantiems streso būsenoje, jaučiantiems įtampą, pervargimą. Po 30 min. procedūros pasiekiama proto ir kūno relaksacija, prilygstanti 6 valandoms gilaus miego.

Terapija gali tapti puikia dovana bet kuria proga kiekvienam žmogui - juk kokybiškas poilsis pradžiugintų visus.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Amadėja SPA, Pušų g. 2, Vilnius
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 40 min.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Paslauga teikiame visus metus
Apranga Aprangai jokių reikalavimų nėra
Svarbi info Reikalinga išankstinė rezervacija. Pramogaujančio asmens kūno svoris negali būti didesnis nei 100 kg
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!