Nesvarumo, šviesos, muzikos terapija ir kūno kaukė

Nesvarumo, šviesos, muzikos terapija ir kūno kaukė
37,00 €

Ypatingi momentai Jūsų kūnui ir mintims... Sukūrus nesvarumo būseną, kūnas palaimingai ilsisi. Tokioje padėtyje atpalaiduojami visi raumenys, ypač kaklo, nugaros ir galūnių, išsitiesina stuburas. Atsipalaidavimas, kai susipina prisiminimai ir sapnai, kai karštligišką gyvenimo tempą pakeičia emocijos, grąžinančios Jus į prieš gimimo būseną, į motinos įsčias, į galimybę skristi...be svorio, į begalybę...

Besikeičiančių spalvų terapija suteikia gilų atsipalaidavimą, suvokiamą ir užmerktomis akimis. Relaksacinis nesvarumas padeda žmonėms, besiskundžiantiems nugaros skausmais, esantiems streso būsenoje, jaučiantiems įtampą, pervargimą. Po 30 min. procedūros pasiekiama proto ir kūno relaksacija, prilygstanti 6 valandoms gilaus miego.

Tuo pat metu atliekamas įvyniojimas su Jūsų išrinkta kūno kauke kūnui, atstatys drėgmės balansą, stangrins odą ir naikins ankstyvuosius senėjimo požymius.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Amadėja SPA, Pušų g. 2, Vilnius
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė 50 min.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Čia visada jauku ir gera atvykti ir dar kartą sugrįžti
Apranga Aprangai jokių reikalavimų nėra
Svarbi info Reikalinga išankstinė rezervacija
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!