Natūralios kosmetikos dirbtuvės

Natūralios kosmetikos dirbtuvės
45,00 €

Ar žinote, ką tepate ant odos? Ar skaitote kosmetikos gaminių sudėtį?

Natūralios kosmetikos gamintojo “BIOCOS” įkūrėja atskleis, kodėl verta rinktis natūralią kosmetiką, kokių ingredientų vengti, o kokių ieškoti kosmetikoje, kad jūsų pasirinktos priemonės puoselėtų ilgalaikį odos grožį.

Atraskite paprastus, bet itin efektyvius kosmetikos ingredientus iš gamtos – augalinius aliejus, ekstraktus, gėlių vandenis. Pasigaminkite kremą ne SU vertingais aliejais, bet IŠ vertingų aliejų ir pajuskite skirtumą…

Pamokos metu ne tik sužinosite naudingos informacijos, bet ir savarankiškai pasigaminsite natūralų veido kremą iš natūralių ingredientų, kuris atskleis jūsų odos grožį.

Su kosmetikos gamybos ekspertės pagalba patirsite, kaip vertingos gamtos dovanos virsta kvapniu kremu ir mėgausitės kiekviena gamybos akimirka.

Trukmė – 1 val. 30 min (max. 2 val.)

Į kainą įskaičiuotos visos priemonės ir sukurtas gaminys. Renginio metu gali būti fotografuojama (jei nepageidaujate, kad būtumėte fotografuojami, prašome informuoti lektorę bet kuriuo metu iki renginio pabaigos).

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta BIOCOS academy Vilniuje, Vytauto g. 6
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė ~1.5 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Patogi
Svarbi info Būtina išankstinė registracija.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!