Nardymo kursas „Scuba diver“

Nardymo kursas „Scuba diver“
249,00 €
Nardymo kursas „Scuba Diver“ – tai dviejų dienų intensyvūs mokymai asmenims, taupantiems savo laiką, bet norintiems išmokti nardyti su instruktoriumi. Kurso metu būsite supažindinti su nardymo su akvalangu pagrindais, įranga, jos valdymu, priežiūra, plūdrumo kontroliavimu, povandeninės aplinkos ypatumais, saugiu elgesiu ekstremaliose situacijose ir kt. Kiekviena teorinė dalis bus atliekama ir praktikoje – baseino arba ežero vandenyje. Išklausę kursą gausite tarptautinį Scuba Diver naro pažymėjimą ir instruktoriaus lydimi galėsite nardyti bet kurioje pasaulio vietoje iki 12 m. gylio. Šis kursas – pirmasis laiptelis Jūsų nardymo kelyje, todėl Jums dar bus reikalinga profesionalaus instruktoriaus priežiūra.
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Plungės raj., ir kt.
Kam skirta 1 asmeniui.
Veiksmo trukmė 2 dienos.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Šiltuoju metų sezonu (birželį-rugsėjį) nėrimai atliekami ežere, šaltuoju – baseine.
Apranga Maudymosi kostiumėlis/glaudės, rakšluostis.
Svarbi info Į paslaugos kainą įskaičiuota: Instruktoriaus paslaugos, baseino nuoma/sodybos mokestis, nėrimai ežere/baseine, įrangos nuoma. Paslauga teikiama asmenims, vyresniems nei 10 m. amžiaus. Nepilnamečiams reikalingas tėvų/globėjų sutikimas.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!