Aromaterapijos pramoga: namų kvapų kūrimas

Aromaterapijos pramoga: namų kvapų kūrimas
25,00 €

Aromaterapija – tai menas ir mokslas natūralių kvapų pagalba pasiekti fizinę, emocinę, psichologinę bei vidinę harmoniją.

BIOCOS academy kviečia susipažinti su natūraliais gamtos kvapais – eteriniais aliejais, atarais, ekstraktais ir jų pagalba susikurti aromaterapinio poveikio purškiamą namų kvapą. Aromaterapijos pramoga susideda iš dviejų dalių: Teorinės dalies metu uostysite ir susipažinsite su eteriniais aliejais, sužinosite jų terapinį poveikį fizinei bei emocinei sveikatai. Sužinosite, kokią naudą natūralūs eteriniai aliejai teikia Jūsų sveikatai, grožiui, emocijoms. Kaip naudoti natūralius aliejus buityje, kosmetikoje, kaip juos maišyti ir kurti savo kvapus. Praktinėje dalyje mokysimės maišyti eterinius aliejus bei kursime/gaminsime namų kvapus. Namų kvapų kūrime naudosime tik natūralias priemones. Po pamokos išsinešite buteliuką Jūsų susikurto aromaterapinio purškiamo namų kvapo.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta BIOCOS academy Vilniuje, Vytauto g. 6 ir Kaune, Mosėdžio g. 7
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė ~1.5 - 2 val.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Patogi
Svarbi info Būtina išankstinė registracija.
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!