Nakvynė išskirtiniame teminiame kambaryje + kaimiška pirtelė

Nakvynė išskirtiniame teminiame kambaryje + kaimiška pirtelė
90,00 €

Ieškote originalios dovanos? Padovanokite nakvynę išskirtiniame kambaryje!

Galėsite rinktis vieną iš šių atrakcijų:

  • Žvejo kambarys. Nesvarbu ar esate žvejybos gerbėjas ar ne, nakvynė originaliame žvejo kambaryje neabejotinai leis pailsėti nuo kasdienės rutinos. Pravėrę kambario duris, pateksite į gilias ežero gelmes, kur jūsų lauks valtis-lova, o iš unikalaus šviestuvo į jus žvelgs didžiulis vėžys bei tinkluose įsipainiojusios žuvys.
  • Bitininko kambarys. Medaus kvapas, ant sienų pakabinti koriai sukurs nuostabią aplinką, kurioje galėsite pailsėti nuo miesto šurmulio.
  • Tvartelis. Nepamirštama nakvynė senoviniame kambaryje sodyboje ant šieno. Čia jus pasitiks medinių rąstų ir šieno kvapas, o nuo sienų į jus žvelgs žvitrios peliukų akys. Netradiciškam poilsiui jus pakvies aptverta, su varteliais lova, kurioje vietoj čiužinio - šienas!

Ir tai dar ne viskas! Koks gi kaimas be geros kaimiškos pirtelės, kuri išgydo nuo visų ligų, išvalo jūsų kūną ir sielą, suteikia didelį malonumą bei palaimą. Tik iš puikios Oreivių sodybos pirtelės jūs išbėgsite lyg su sparnais nejausdami žemės po kojom ir nersite į ežero vandenis...

Pasiūlymą sudaro: poilsis dviems pasirinktame teminiame kambaryje - Žvejo, Bitininko ar Tvartelyje + kaimiška pirtis.

Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Žebokštos g.13, Kaimynų k., Širvintų r.
Kam skirta 2 asmenims
Veiksmo trukmė 1 nakvynė
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Visus metus
Oro sąlygos Nesvarbu
Apranga Nesvarbu
Svarbi info Būtina išankstinė registracija
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!