Mokomasis skrydis sklandytuvu Pociūnuose

Mokomasis skrydis sklandytuvu Pociūnuose
43,44 €
Nuo pat senovės žmonės troško pakilti į dangų. Šiandien mes galime skristi lėktuvais, bet galime pasinerti į tylų ir svaiginantį skrydžio patyrimą. Jokio variklio gaudesio, tik lengvas sklendimas padebesiais. Išbandykite skrydį sklandytuvu ir patirkite naują skrydžio jausmą! Skrydžio metu būsite ne vienas – sklandytuvą valdys profesionalus pilotas. Pakeltą į 300 m aukštį sklandytuvą atkabinsime ir be jokio triukšmo, tik su vėjo švilpimu, skrosite padebesiais.
Plačiau

Papildoma informacija

Daugiatipis dovanų kuponas Tai daugiatipis dovanų kuponas, kurį dovanos gavėjas gali panaudoti šiai rekomenduojamai dovanai arba išsirinkti bet kurią kitą tos pačios vertės pramogą mūsų svetainėje.
Vieta Prienų raj., Prienų raj.
Kam skirta 1 asmeniui
Veiksmo trukmė Skrydis užtruks 5-7 minutes.
Galiojimo trukmė 12 mėnesių
Sezonas Šiltuoju metų laiku
Oro sąlygos Skrydis sklandytuvu labai priklauso nuo oro sąlygų. Sezonas tęsiasi nuo gegužės 1 d. iki rugsėjo 30 d. (sezono trukmė gali kisti). Įsigijus kuponą ne sezono metu, jis galios visą ateinantį sezoną.
Apranga Patogi, nevaržanti judesių.
Svarbi info Šios pramogos metu neišvengiama rizika (nelaimingų atsitikimų, kūno sužalojimų, kitų sveikatos sutrikdymų ar pavojaus gyvybei atsiradimo).
Atsiliepimai

Būkite pirmojo atsiliepimo autorius!

Palik nuomonę ir tu!